Dane firmy

ACLARI DIAMONDS


Adama Mickiewicza 9, 10-550 Olsztyn

Tel: 89 533 42 09

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy?


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Oferta salonu jubilerskiego Aclari wyróżnia się wyjątkową kolekcją pierścionków zaręczynowych. Każdy z wyrobów został przygotowany z dbałością o detale i spełnienie najwyższych standardów sztuki jubilerskiej.

Marka doradza ponadto swoim klientom w kwestii organizacji zaręczyn. Na jej stronie internetowej można znaleźć wiele przydatnych wskazówek. Poradnik salonu zawiera między innymi informacje o tym, na którym palcu nosi się pierścionek zaręczynowy, oraz w jaki sposób określić rozmiar pierścionka odpowiedni dla partnerki. Jest to niełatwe zadanie, szczególnie jeśli zaręczyny są tajemnicą dla przyszłej panny młodej, dlatego warto skorzystać z porad zamieszczonych na stronie.

Zgodnie z tradycją pierścionek zaręczynowy nosi się oczywiście na serdecznym palcu prawej ręki. Właśnie jego obwód ważny jest przy wyborze pierścionka. By dobrać odpowiedni rozmiar, należy znać średnicę wewnętrzną pierścionka, który pasuje partnerce. Jeśli zaręczyny planowane są w tajemnicy przed partnerką, warto o pomoc poprosić bliską osobę przyszłej narzeczonej – na przykład siostrę lub przyjaciółkę.

Inne firmy w pobliżu: