Dane firmy

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp. k.


Kościuszki 107, 61-717 Poznań

Tel: 518 101 211

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Kancelaria Prawna Stawicka Szadach sp. k. - Odszkodowanie Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

By ustalić, czy firma ubezpieczeniowa zaniża kwotę należną z tytułu polisy, można skontaktować się z Kancelarią Prawną Stawicka Szadach z Poznania. Adwokaci i radcy prawni, specjalizujący się w sprawach odszkodowawczych, dokonają wyceny i odpowiedzą na pytania w sprawie należnych pieniędzy. 

Ubezpieczalnie działają zgodnie z prawem, lecz często próbują zakończyć sprawę w sposób korzystny dla siebie. Na stronie kancelarii znajduje się informacja o paragrafach Kodeksu Cywilnego, które nakładają na nie obowiązek rzetelnej wyceny szkody. Prawo obliguje ubezpieczyciela do wypłaty odpowiedniego zadośćuczynienia, prawnicy pomogą wyegzekwować je na kilku etapach postępowania odwoławczego.

Jeśli starasz się odszkodowanie w Poznaniu, możesz zapoznać się z procedurą uzyskania porady wstępnej i skorzystania z usług prawniczych kancelarii SZ. Specjaliści od przepisów ubezpieczeniowych wezwą drugą stronę do ponownego naliczenia, a w razie potrzeby uruchomią tryb odwoławczy. Gdy to nie pomoże, skierują sprawę do sądu.

 

Inne firmy w pobliżu:

Fabryka Schodów


Leszczyńska 60E, Poznań

Garden Spot


Kostrzewskiego 14, Rogalinek

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań