Dane firmy

TMT WADOWICE Sp. z o.o.


Wojska Polskiego 29, 34-100 Wadowice

Tel: +48 33 873 21 21

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Budowa hal produkcyjnych - TMT WADOWICE Sp. z o.o.


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Jedną ze specjalności wadowickiego przedsiębiorstwa, zaprezentowanego na stronie internetowej dostępnej pod adresem tmtwadowice.pl, jest budowa hal produkcyjnych. Oferta ta kierowana jest do wszystkich przedsiębiorców chcących wznieść halę, która posłuży do produkcji dowolnych artykułów. Firma może się pochwalić w tym zakresie dużym doświadczeniem, więc z jej usług mogą też skorzystać np. początkujący przedsiębiorcy, nie do końca wiedzący, jakie rozwiązania w ich przypadku będą najlepsze.

Fachowcy firmy doradzą, na co postawić m.in. w zakresie materiałów, jaka wielkość obiektu będzie optymalna, a także zastosują liczne rozwiązania mające na celu optymalizację kosztów, co dla początkujących przedsiębiorców będzie szczególnie ważne.

Firma wznosi swoje budynki z wytrzymałych materiałów, między innymi żelbetu i stali, dzięki czemu raz poniesiona inwestycja daje dobre skutki przez wiele lat - przez długi czas można korzystać z tych obiektów. Poza tym gwarantuje bardzo szybkie tempo prac na budowie.

Inne firmy w pobliżu:

Jan Byczkowski Fotografia


Zakopane 1C, Zakopane

Stalgar


Siewna 21C, Kraków