Dane firmy

Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, 02-382 Warszawa

Tel:

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Wynajem Sprzętu Studyjnego


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Kompletując sprzęt, należy kierować się nie tylko jego popularnością, ale również możliwościami wynikającymi z rozbudowy urządzenia w różne akcesoria pozwalające na jeszcze efektywniejszą pracę przy pomocy profesjonalnych narzędzi do nagrywania i obróbki zdjęć.

W tym celu warto zapoznać się z ofertą firmy Cyfrowa Republika, która umożliwia wynajem sprzętu studyjnego w bardzo atrakcyjnej cenie. Warunki wynajmu określone są na stronie, a klienci mogą liczyć na system atrakcyjnych rabatów przy wynajmie długoterminowym. Istnieje również możliwość rezerwacji sprzętu po wcześniejszym kontakcie z firmą.

Jeśli jesteś studentem szkoły filmowej, skorzystaj ze zniżki na wynajem sprzętu i podszkol się pod okiem profesjonalistów z obsługi urządzeń i narzędzi niezbędnych w pracy filmowca. Niezależnie od zainteresowań na stronie sklepu dostępny jest szeroki wybór produktów umożliwiających m.in. konwertowanie, streaming, a także wynajem profesjonalnych kamer, skanerów filmowych, nowoczesnych nagrywarek dyskowych czy oprogramowania do korekcji kolorów oraz restoracji filmu.

Inne firmy w pobliżu:

OMEGA Andrzej Tomkiewicz


Nowa 3, Warszawa-Wesoła

CCS


Brzozowa 35, Kozienice

Qdent Warszawa


Sokołowska 9, Warszawa