Dane firmy

DKD Ostrowiec


Dębowa 5, 05-816 Michałowice

Tel: +48 22 723 85 90

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Hala magazynowa budowa - https://dkdostrowiec.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Dobrze zorganizowany, przemyślany magazyn to podstawa w branży handlowej i produkcyjnej. Miejsce, w którym składowane i przechowywane są najróżniejsze artykuły, powinien być nieprzeciętnie funkcjonalny i wytrzymały.

Szukasz firmy, która podejmie się wykonania solidnej hali magazynowej? Budowa tego obiektu to zadanie dla specjalistów z DKD „Ostrowiec”! Firma może poszczycić się ogromnym doświadczeniem na rynku. Realizowane przez nią inwestycje tworzone są na bazie trwałych konstrukcji stalowych, których jest producentem. Firma w swojej pracy wykorzystuje innowacyjne rozwiązania, które pozwalają na zminimalizowanie kosztów budowy obiektu oraz jego późniejszego utrzymania.

Zespół wykwalifikowanych specjalistów na pierwszym miejscu stawia pełne zadowolenie swoich klientów z jakości świadczonych usług. Fachowcy do każdej współpracy podchodzą z największym profesjonalizmem i zaangażowaniem, tym samym gwarantując kontrahentom realizację projektów w stu procentach zgodnych z ich szczegółowymi wymaganiami.

Inne firmy w pobliżu:

OMEGA Andrzej Tomkiewicz


Nowa 3, Warszawa-Wesoła

Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, Warszawa

CCS


Brzozowa 35, Kozienice