Dane firmy

Kancelaria Adwokacka Karolina Karlińska-Markiewicz


Pankiewicza 1, 00-696 Warszawa

Tel: 22 243 48 37

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Podział majątku


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Rozwód to ciężkie doświadczenie, przez które przechodzi coraz więcej osób. Ludzie zwykle spieszą się z zawieraniem małżeństw, nie myśląc o tym, czy aby na pewno są dobrze dopasowani. Z zawarciem związku jednak wiążą się też pewne skutki prawne, które później mogą okazać się dotkliwe – właśnie przy rozwodzie. Od tego momentu bowiem, jeśli między małżonkami nie została spisana intercyza, przedmioty wniesione do gospodarstwa stają się wspólne, niezależnie od rzeczywistego wkładu każdej ze stron.

Co zrobić, kiedy dochodzi do rozwodu, a podział majątku nie jest polubowny? Adwokat z Warszawy, jakim jest Karolina Karlińska-Markiewicz może udzielić w tej sprawie przydatnej porady prawnej. Jest to prawnik z dużym doświadczeniem w zakresie rozwodów, jak i innych spraw z obszaru prawa rodzinnego i opiekuńczego. Może ona nie tylko doradzić, co należy zrobić w danej sytuacji, ale też podjąć się reprezentacji klienta przed sądem.

Dlaczego czasem warto wziąć adwokata? Większość ludzi bowiem nie rozumie prawa, nawet jeśli ma kodeks przed sobą. Jego treść może pomóc zrozumieć dobry prawnik.

Inne firmy w pobliżu:

OMEGA Andrzej Tomkiewicz


Nowa 3, Warszawa-Wesoła

Cyfrowa Republika Ewa Kozłowska


Dickensa 15, Warszawa

CCS


Brzozowa 35, Kozienice