Dane firmy

Foremski


Rynkowa 56, 62-081 Przeźmierowo

Tel: 61 29 22240

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Montaż kominków Poznań


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Wahasz się, czy warto wydawać pieniądze na kominek do salonu? Zastanawiasz się, czy będzie Ci się chciało w nim palić, a potem sprzątać? Pomyśl tylko, jak przytulnie może być, kiedy na dworze słota, a Ty usiądziesz z rodziną obok kominka i będziesz się delektował filiżanką dobrej herbaty. Kominek stworzy niebanalną i miłą atmosferę, a jeśli chodzi o sprzątanie, to zrobi to za Ciebie niedroga przystawka do odkurzacza. Co więcej, jeśli zdecydujesz się na kominek z płaszczem wodnym, ogrzejesz przy jego pomocy cały dom. 

Jeśli nie wiesz, kto udzieliłby Ci fachowej rady, to zwróć się do przedsiębiorstwa z linku foremski.com.pl prowadzącego sprzedaż i montaż kominków w Poznaniu i okolicznych miejscowościach. Możesz też zlecić mu wykonanie obudowy kominka, której cena zależeć będzie od użytych materiałów. Jeżeli chodzi o rodzaje kominków, to firma poleca:

  • wkłady kominowe,
  • biokominki,
  • kominki gazowe i elektryczne,
  • kominki na pellet.

Pelletowe kominki można tam nabyć z automatyką pozwalającą na zaprogramowanie temperatury na kilka dni. Są one bezpieczne i zapewniają i ciepło i doznania wizualne.

Inne firmy w pobliżu:

Fabryka Schodów


Leszczyńska 60E, Poznań

Garden Spot


Kostrzewskiego 14, Rogalinek

Zdrowy Sen


Krzywoustego 68, Poznań