Dane firmy

‘’SOKOŁOWSKI’’ Sokołowski Michał


Fabryczna 3, 59-706 Gromadka

Tel: 00447388774078

Oceń firmę (0 z 0 głosów)

Meble ogrodowe dolnośląskie • https://www.sokolowskiwszystkozmetalu.pl/


Zakres działalności przeglądanej firmy:

Jesteś na etapie tworzenia ogrodu i zastanawiasz się nad materiałem, z którego powinieneś zaplanować małą architekturę? Cokolwiek byś wybrał, będzie ono wymagało okresowej konserwacji, ale zdecydowanie najtrwalsze są metalowe przedmioty użytkowe i meble ogrodowe. W województwie dolnośląskim i w każdym innym zakątku kraju może je dla Ciebie wykonać przedsiębiorstwo z linku sokolowskiwszystkozmetalu.pl zajmujące się wykonywaniem różnych przedmiotów z metalu.

Wykonane przez firmę przedmioty charakteryzują się wysoką estetyką, funkcjonalnością i zgodnością stylu z elementami znajdującymi się na posesji. Projektanci firmy dbają o spójność stylistyki, ale i o spełnienie oczekiwań klientów. Nie ma znaczenia, gdzie znajduje się Twój dom, bo firma dojedziecie wszędzie. W zależności od Twoich potrzeb firma może wykonać dla Ciebie:

  • ławy z siedziskami,
  • palenisko z metalu,
  • stół warsztatowy,
  • kratownice,
  • barierki,

a nawet schody z metalu prowadzące z tarasu do ogrodu. Każdy przedmiot wykonany jest bardzo starannie i na życzenie klienta może być pomalowany na dowolny kolor dostępny w palecie barw RAL.

Inne firmy w pobliżu:

Kancelaria Adwokacka Marcin Rostocki


Piłsudskiego 18, Wrocław

Positive Dog - Eliza Polkowska-Matejko


Kwidzyńska 4, Wrocław

Kasacja Pojazdów Paweł Szponar


Ananasowa 12, Wrocław